Асоціація долучилась до серії інформаційних сесій щодо розробки проєктів з модернізації харчоблоків

Учора, 10 лютого 2022 року розпочалась серія інформаційних сесій щодо розробки проєктів з модернізації харчових блоків навчальних закладів для керівництва територіальних громад ініційована Мінрегіон, організована – Асоціація міст України, за участі ГО «Національна асоціація громадського харчування».

У 2022 році на модернізацію харчоблоків шкіл виділена державна субвенція у розмірі 1,5 млрд. гривень.
Тож Міністерство розвитку громад і територій України розпочало глобальну інформаційну кампанію стосовно роз’яснення критеріїв надання субвенції, аби громади вже почали визначатися з тими закладами освіти, які в їх громадах мають бути оновлені першочергово.

Голова правління Національної асоціації громадського харчування Орест Степаняк теж долучився до онлайн-зустрічі та розтлумачив технологічну ідею двох типів організації харчування – “класична” та “опорна кухня”, розказав як правильно читати і розуміти всі рекомендації з “Посібника для проєктувальників та архітекторів” та відповів на низку практичних запитань.

Асоціація покликана допомагати громадам, тому, ми з радістю будемо консультувати та відповідати на всі ваші запитання, аби проєкти модернізації ваших шкіл вийшли дійсно якісними.

Пишіть нам на office@nfa.org.ua та телефонуйте 097 735 51 18

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій