Четвертий регіональний форум у місті Львів

12-13 листопада 2021 року у місті Львів пройде завершальний дводенний регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування».

Учасниками форуму стануть 9 областей: Львівська, Вінницька, Закарпатська, Рівненська, Волинська, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Хмельницька.

Форум стандартно передбачає три теоретичні та одну практичну панелі.

Компетентні спікери – представники центральних органів виконавчої влади розкажуть про безпечність та якість, як основу реформи системи шкільного харчування, про проєктний підхід в переоснащенні харчоблоків закладів освіти, якісні критерії публічних закупівель, новітні стандарти громадського харчування.

Також, під час практичної панелі команда ГО «Національна асоціація громадського харчування» покаже як приготувати 8 страв на 700 людей за 45 хвилин. А голова правління Асоціації Орест Степаняк презентує «дорожню карту» переходу на нові стандарти приготування.

Всі учасники форуму зможуть скуштувати приготовані страви зі шкільного меню.

Родзинкою четвертого форуму стане презентація результатів Всеукраїнського дослідження «Знання, ставлення та практика щодо здорового харчування та реформи шкільного харчування серед дітей, батьків, управлінців та працівників закладів освіти».

Захід пройде в межах Національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у Новій українській школі за ініціативи Олени Зеленської та у співпраці Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства економіки, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ГО «Національна асоціація громадського харчування» та за підтримки Львівської обласної державної адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій