Національна асоціація громадського харчування радо вітає всіх у сонячній Одесі із початком ІІ Регіонального форуму «Реформа системи шкільного харчування».
Цим форумом ми хочемо довести, що головне – це бажання змін і трохи зусиль, до перемін у свідомості щодо здорового харчування.
Ми намагаємось сформувати єдине бачення реформи системи шкільного харчування у всіх учасників форуму, управлінців з Одеської, Полтавської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей.
Презентуємо реальний кейс, як за допомогою сучасного технологічного обладнання можна за 45 хвилин нагодувати здорово та смачно 700 людей, а головне – корисно.
Форум проводиться за підтримки першої леді Олена Зеленська у співпраці з Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство економіки України, Держпродспоживслужба, Національна асоціація громадського харчування та Одеською обласною державною адміністрацією та Одеською міською радою.
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/2-1-1024x683.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/3-1-1024x683.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/09/4-1024x683.jpg)
Pretty! This was a really wonderful post. Many thanks for supplying
these details.