Громади Черкащини відвідали Дніпровський район міста Києва для перейняття досвіду та обміну практичними кейсами реорганізації харчування освітніх закладів

Учора, 21 жовтня, відбувся візит громад Черкащини до Дніпровського району міста Києва для перейняття досвіду та обміну практичними кейсами реорганізації харчування освітніх закладів. 

Програма візиту передбачала теоретичний і практичний формати. В першій частині директор Департаменту освіти і науки м. Києва Олена Фіданян поділилася глобальним підходом до оцінки проблем та потреб столиці через створення “карти освітніх потреб”, яка постійно доповнюється та змінюється в динаміці та практичні поради пошуку шляхів вирішення. Начальник управління освіти Дніпровського району міста Києва Наталя Іваніна поділилася практичними кейсами співпраці з надавачами послуг харчування та перекваліфікації кадрів. 

Крім того, для гостей, Олександр Білянський – начальник управління конкурентної політики Міністерства економіки України детально розкрив тему публічних закупівель та допоміг зрозуміти механізми роботи Prozzoro, Prozzoro-Маркет. 

У практичній частині – Орест Степаняк голова правління Національної асоціації громадського харчування розповідав про нові методи організації харчування в закладах освіти, пояснив в чому полягає суть безпекових норм НАССР та як контролювати всі критичні точки на харчоблоці. 

Паралельно два кухарі Асоціації приготували 100 порцій, 8 страв за 45 хвилин, використовуючи сучасне технологічне обладнання.

Крім того, формат заходу передбачав дискусію у форматі “запитань-відповідей”.

На завершення презентації, гості з Черкащини, відвідали дві школи Дніпровського району міста Києва та на власні очі побачили реконструйовані харчоблоки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій