Кожному воїну -паска!

Щороку ми святкуємо Великдень – свято, яке символізує світле воскресіння Ісуса Христа, торжество перемоги над смертю й очищенням від гріхів.

Великдень 2022 православні християни відзначають 24 квітня. 18 квітня, розпочався Страсний тиждень. Особливе місце в ньому займає Чистий четвер, який щорічно відзначається за 3 дні до Великодня. Цьогоріч він припав на 21 квітня. Традиційно в цей день прийнято пекти паски та фарбувати писанки.

Від початку війни наша команда на трьох кухнях приготувала понад 200 тисяч порцій їжі для військовослужбовців. Вони готували рис, м’ясо, вареники, котлети, млинці, салати тощо, аби захисники мали сили й надалі боронити Україну. З нагоди свята ми вирішили приготувати паски для військових, аби вони могли скуштувати цей великодній хліб.

Цього року, під час війни як ніколи шанування традицій нашого народу є запорукою віри в перемогу та мирне майбутнє славетної України. У нас українців – сила, проти якої зброї немає. Сила любові.

Бережемо наші традиції!

One thought on “Кожному воїну -паска!

  1. Itís hard to find experienced people about this subject, however, you sound like you know what youíre talking about! Thanks

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.