Національна асоціація громадського харчування підписала меморандум про співпрацю з Черкаською ОДА

10 грудня 2021 року Національна асоціація громадського харчування брала участь у координаційній нараді, щодо удосконалення системи шкільного харчування в закладах освіти Черкаської області.

Під час заходу голова обласної державної адміністрації Олександр Скічко та голова правління Національної асоціації громадського харчування Орест Степаняк підписали меморандум про співпрацю, аби разом зробити якісне та безпечне харчування в Черкаській області. 

Звертаючись до присутніх на зустрічі, голова ОДА Олександр Скічко представив напрямок ідей, щодо харчування учнів на Черкащині.

Також, в рамках підписання меморандуму Асоціація презентувала план реформування харчування та розповіла про успішні кейси модернізації та оптимізації шкільних харчоблоків.  

Крім того, голова правління Національної асоціації громадського харчування Орест Степаняк та начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський відвідали Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області на базі якого, планують створити заклад громадського харчування для декількох освітніх установ, а також навчальний осередок для студентів, центр перекваліфікації для кухарів Черкаської області та інших регіонів.

Тож продовжуємо разом змінювати шкільне харчування та формувати нове ставлення до їжі. Це допоможе виростити обізнане покоління!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій