Для кожного працівника освіти та управлінця є надважливе піклування про здорове харчування учнів у закладах освіти, адже безпосередньо від цього залежить майбутнє дітей.
Одними з таких є Яворівська, Новояворівська, Шегинівська, Івано-Франківська, Судововишнянська, Мостиська громади, для яких Національна асоціація громадського харчування провела презентацію “Новітні стандарти громадського харчування” у Новояворівській школі №3.
Під час заходу, обговорювали такі теми як сучасний технологічний процес, ефективний контроль і безпека, меню, строки реалізації реформи та культуру здорового харчування загалом.
Традиційно, шеф-кухарі Національної асоціації громадського харчування приготували обід в асортименті з шести страв для 100 людей за 45 хвилин.
Крім того, формат презентації передбачав дискусію у форматі “запитань-відповідей”, де кожен міг поставити питання, яке турбує.
На завершення форуму відбулось урочисте підписання меморандумів про співпрацю між Національною асоціацією громадського харчування та громадами, аби разом подолати всі труднощі і дійти до омріяного результату – смачного та безпечного харчування наших дітей!
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/2-1024x1024.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/3-1024x1024.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/4-1024x1024.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/5-1024x1024.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/6-1024x1024.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/7-1024x1024.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/8-1024x1024.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/9-1024x1024.jpg)