Ось і відгриміла серія регіональних форумів “Реформа системи шкільного харчування”

Ось і відгриміла серія регіональних форумів “Реформа системи шкільного харчування”. Ми були раді стати частиною такого масштабного проєкту по всій Україні, аби наші діти в майбутньому були здоровими.

Три місяці плідної роботи, чотири локації(Буча, Одеса, Дніпро Львів), п’ять форумів, 24 області, 1438 територіальних громад, 3000 учасників – все для того, аби навчити громади імплементовувати отримані знання на місцях. В свою чергу, на кожному з форумів, шеф-кухарі Національної асоціації громадського харчування готували асортимент з 8 основних страв за 45 хвилин, чим довели, що урок готувати їжу, а перерву видавати справді можливо. Це докорінно змінює підхід до організації харчування в освітніх закладах на краще. 

ГО «Національна асоціація громадського харчування» буде продовжувати рухатись тільки вперед, щоб вивести харчову культуру у школах на вищий рівень, аби в закладах освіти стало більше дітей, які хочуть смачно та безпечно харчуватись.

Ми дякуємо ініціаторці реформи  – першій леді України Олені Зеленській та Міністерству охорони здоров’я України, Мінрегіону, Міністерству економіки України, Держпродспоживслужбі, Антимонопольному комітету України, Prozorro, Централізованій закупівельній організації ДУ “Професійні закупівлі” CultFood, які допомагали втілити реформу в життя та доносили інформацію до громад. 

Громади – тепер ваша черга переходити від теорії до практики! Повний вперед! Ми завжди готові допомогти!

Посилання на відео: https://youtu.be/Q7lQR5zwaNQ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій