Як громадам отримати фінансування на модернізацію харчоблоків?

У 2022 році субвенцію на модернізацію харчоблоків освітніх закладів розподіляє Міністерство розвитку громад та територій України.

Кожна громада має змогу подати свої проєктні пропозиції та отримати кошти на будівництво, реконструкцію або капітальний ремонт їдалень, в основі якого комплексний перехід на сучасний технологічний процес, що забезпечує дотримання норм НАССР та приготування якісної і безпечної їжі в асортименті.

Першим кроком отримання коштів на модернізацію харчоблоків є – підготовка проєктних пропозицій з модернізації шкільних харчоблоків та подання їх в обласні державні адміністрації. Наступний крок – розробка та затвердження проєктно-кошторисної документації на основі брендбуку.

Далі, потрібно отримати експертний звіт проєкту, аби перейти до наступної частини – забезпечення проведення та завершення процедур закупівель по проєктах, що будуть фінансуватися за кошти субвенції.

Фінальним етапом є укладення договорів з переможцями тендерів та безпосередньо реалізація проєктів.

Обов’язковою умовою є комплексний підхід до переоснащення, що має включати заміну технологічного обладнання, оновлення усіх комунікацій, будівельні та оздоблювальні роботи виробничих приміщень кухні та залу прийому їжі.

Перевага буде надаватись тим проєктам, що зможуть забезпечувати харчуванням потреби власної школи, а здійснювати доставку гарячої їжі у прилеглі школи в яких немає можливості готувати страви та/або відсутня економічна доцільність.

Таким чином, малокомплектні школи зможуть отримувати гарячу їжу з опорного закладу, що знаходиться поруч.

Національна асоціація громадського харчування активно консультує громадами зі всієї України та ділиться експертизою щодо сучасного технологічного процесу та правильної моделі організації харчування.

Тепер справа за громадами! А ми завжди готові допомогти!

Деталі за посиланням: https://www.minregion.gov.ua/…/reforma-shkilnogo…/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій