Запрацювала платформа про здорове харчування у школах – “ЗнаЇмо”

Дочекалися! Сьогодні, 15 грудня запрацювала платформа про здорове харчування у школах – “ЗнаЇмо”(znaimo.gov.ua). Національна асоціація громадського харчування рада, що змогла внести свої напрацювання, аби такий ресурс в майбутньому допомагав освітянам робити зміни на місцях і забезпечувати школярів здоровим харчуванням.

На порталі викладена та систематизована вся нормативна база різних напрямів реформування системи громадського харчування освітніх закладів, представлено багато ексклюзивних матеріалів щодо впровадження системи HACCP та “покрокових дорожніх карт” зі складання меню, роз’яснення з організації харчування у школах, закупівель продуктів та обладнання, приклади успішних практик, поради, як допомогти дітям призвичаїтись їсти корисно тощо.

Крім того, на сайті є розділ “Бізнес підтримка для шкіл”, де розміщені матеріали, які допоможуть бізнесу зрозуміти доцільність і переваги допомоги школам, які змінюють систему харчування.

Ресурс буде корисний як керівникам, засновникам, працівникам закладів освіти, так і учням та їх батькам. Інформація на порталі регулярно оновлюватиметься і доповнюватиметься новими матеріалами.

Асоціація долучилась до розробки матеріалів про етапність “проєктного (комплексного) підходу” його переваги та критичні точки та створила інтерактивну таблицю рекомендованого технологічного устаткування.

Тепер кожен зможе використовувати портал “ЗнаЇмо”, який допоможе усім ланкам освіти і не тільки, змінити на краще шкільне харчування в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій