У Маріуполі урочисто відкрили оновлений харчоблок

Національна асоціація громадського харчування урочисто відкрила оновлений харчоблок Загальноосвітньої школи №15 міста Маріуполь.

Щиро радіємо, що змогли долучитися до проєкту співпраці Маріупольська міська рада та Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wingsза підтримки Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).

Асоціація була долучена до розробки концепту сучасної кухні, наші експерти розробили правильний технологічний проєкт харчоблоку, а шеф-кухарі провели ґрунтовне навчання для працівників кухні.

Ми горді, що ця шкільна їдальня стане референсом для усіх навчальних закладів регіону!Під час відкриття, голова правління Асоціації Орест Степаняк презентував сучасний технологічний процес та провів екскурсію оновленим харчоблоком для міністра Міністерство освіти і науки України – Сергія Шкарлета, заступника міністра Мінрегіон – Івана Лукері, делегації міста Маріуполь і представників Донецька обласна державна адміністрація. А виконавчий директор Асоціації ІванЯнчишин- презентував оновлене меню закладу, яке приготували кухарі школи під керівнивництвом шеф-кухарів Асоціації та опісля продегустували всі учасники заходу.

Ми впевнені, що подібний досвід буде тиражуватися на всі регіони України, а сучасний технологічний процес зовсім скоро стане нормою для більшості українських шкіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій