Національна асоціація громадського харчування урочисто відкрила оновлений харчоблок Загальноосвітньої школи №15 міста Маріуполь.
Щиро радіємо, що змогли долучитися до проєкту співпраці Маріупольська міська рада та Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wingsза підтримки Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).
Асоціація була долучена до розробки концепту сучасної кухні, наші експерти розробили правильний технологічний проєкт харчоблоку, а шеф-кухарі провели ґрунтовне навчання для працівників кухні.
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242428407_231378758953278_2226910861916597326_n.jpg)
Ми горді, що ця шкільна їдальня стане референсом для усіх навчальних закладів регіону!Під час відкриття, голова правління Асоціації Орест Степаняк презентував сучасний технологічний процес та провів екскурсію оновленим харчоблоком для міністра Міністерство освіти і науки України – Сергія Шкарлета, заступника міністра Мінрегіон – Івана Лукері, делегації міста Маріуполь і представників Донецька обласна державна адміністрація. А виконавчий директор Асоціації ІванЯнчишин- презентував оновлене меню закладу, яке приготували кухарі школи під керівнивництвом шеф-кухарів Асоціації та опісля продегустували всі учасники заходу.
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242481450_231378312286656_7805848518898754535_n.jpg)
Ми впевнені, що подібний досвід буде тиражуватися на всі регіони України, а сучасний технологічний процес зовсім скоро стане нормою для більшості українських шкіл.
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242579720_231378708953283_3785362222840209845_n.jpg)
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/242480768_231378405619980_8254911789218265546_n.jpg)