28 вересня 2021 року відбулось урочисте відкриття оновленого харчоблоку в Кіндрашівській ЗОШ смт. Станиця-Луганська (Луганська область).
Переоснащення закладу відбулося з допомогою МБФ Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings у партнерстві з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland, за фінансової підтримки Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/243226677_234184162006071_228065802415221232_n-1024x768.jpg)
Експерти Національної асоціації громадського харчування підтримували заклад на всіх етапах переходу до сучасного технологічного процесу, створювали план переоснащення харчоблоку, консультували в правильності підключення оновленого устаткування тощо.
Фінальним акордом змін стало навчання для працівників кухні від шеф-кухарів Асоціації – Олексія Глущенко та Романа Коломойця по роботі з сучасним технологічним обладанням.
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/243780908_234184562006031_5742109147268357784_n-1024x768.jpg)
На відкриття їдальні завітали: Генеральний консул ФРН на Донеччині – Таня Байєр, Керівник департаменту країн Східного партнерства – доктор Bohdan Androshchuk, директор МБФ “Жовто-Блакитні Крила” – Людмила Чуркіна з усією командою та представники місцевої влади, для яких експерт Асоціації, Олександр Хмаренко провів детальну екскурсію оновленим харчоблоком школи.
А заступник виконавчого директора асоціації, Тетяна Скоропляс, презентувала сучасну модель технологічного процесу приготування їжі в освітньому закладі та розповіла чим це полегшить роботу працівникам кухні.
![](https://nfa.org.ua/wp-content/uploads/2021/10/243819759_234184782006009_3856542528946311535_n-1024x768.jpg)