Як заохотити дітей до здорового харчування?

Всі ми хочемо, щоб діти зростали здоровими і щасливими, а для цього потрібно, щоб вони правильно харчувались і займались спортом.

⠀Діти досі думають, що здорове харчування – це несмачно і нудно.

✅Тому, сьогодні Вам розповімо, як все ж таки заохотити дітей до здорової їжі.

Ось декілька порад від фахівців нашої асоціації:

1️⃣Овочі завжди доступні. Не змушуйте їсти овочі та не «маскуйте» їх у різних стравах, адже так у дітей зникне бажання їх навіть спробувати.Нехай вони будуть в них «на виду», адже для того, щоб звикнути до нової їжі потрібно 6-11 разів. Їжте овочі самі й показуйте дітям як це смачно.

2️⃣Їжте разом всією сім’єю, без гаджетів та телевізорів.Люди, які під час прийому їжі дивляться різні програми, чи сидять в телефонах частіше вживають шкідливу їжу.Намагайтесь під час кожного прийому їжі не використовувати додаткових електронних засобів.

3️⃣Встановіть регулярний час сніданку, обіду та вечері.Таким чином не будете шукати додаткової причини, для шкідливого перекусу.⠀

4️⃣Їжа – не покарання і не винагорода.Таке заохочення не буде сприяти формуванню правильних харчових звичок, тому їжа – це «пальне» для нормальної роботи тіла.

5️⃣Пийте достатню кількість води. Кількість води, яку діти повинні випивати протягом дня залежить від фізичної активності та температури повітря. Головний орієнтир – почуття спраги у дитини. Водночас дітям слід нагадувати про пиття, бо вони погано розрізняють сигнали тіла про спрагу. Денну норму діти беруть також із вживання продуктів.

6️⃣Пропонуйте корисну альтернативу солодощам.Корисною і не менш смачною альтернативою можуть стати свіжі фрукти, смузі, кисломолочні сири та йогурти.⠀

7️⃣Станьте прикладом.Харчуйтесь правильно, не залишивши для шкідливої їжі місця у вашому домі.⠀Так дитина зрозуміє, що смачна їжа – це корисна їжа, якою харчуються всі: і дорослі, і малі.👨‍👩‍👧‍👦

Корисне буває смачним – пам’ятайте про це!

#NFA#НАГХ#Громадське_харчування#Шкільне_харчування

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

NFA

Національна асоціація громадського харчування

КОНТАКТИ

РОЗСИЛКА

Залиште свій мейл, щоб бути в курсі подій